Flash Bellek Veri Kurtarma – Nitro Bilgisayar- 0312 261 39 55
cep telefonu veri kurtarma nitro
Cep Telefonu Veri Kurtarma
1 Ocak 2018
Sunucu Server Veri Kurtarma nitro
Sunucu Server Veri Kurtarma
1 Ocak 2018
Hepsini Göster

Flash Bellek Veri Kurtarma

usb bellek veri kurtarma nitro

usb bellek veri kurtarma nitro

Flash bellek veri kurtarma işlemleri, Hafıza kartı veya flaş belleğiniz artık çalışır halde değil veya bilgisayarınız aracılığı ile erişilemiyorsa, bu durumda şirketimize göndererek bilgilerinize tekrar kavuşabilirsiniz.

Nitro Bilgisayar Veri Kurtarma, Sabit Diskler, Flash Bellek Kullanan Dijital Cihaz, USB Sürücüleri, Bellek Kartları, ve hemen hemen başka bir takımla tüm medya türleri için veri kurtarma hizmetleri sunar.

Fiziksel hasar görmüş usb flash belleklerinizden verilerinizi en uygun fiyatlarla kurtarıyoruz.

Üretilen flash bellek tabanlı depolama aygıtının hemen hemen her türünden ve markasından başarıyla veri kurtarmıştır. Transcend , Corsair, OCZ, SanDisk, Kingston ve A-Data gibi şirketler sadece birkaç isim vermek için NAND flash bellekteknolojisine dayalı çeşitli türlerde flash bellek tabanlı depolama aygıtları üretmektedir: USB Flash sürücü Compact Flash Kartlı Secure Digital (SD) miniSD microSD Akıllı Medya Kartı SDHC Flash Kartı Multimedya kartı (MMC) Bellek  Duo Bellek  Pro Bellek  HG Bellek  Micro xD-Picture Card

 

Fiziksel olarak hasar görmüş, işletim sistemleri tarafından tanınmayan veya kamera ve diğer aygıtlarda bulunamayan flash medya aygıtlarından veri kurtarabilir . Buna, 0 MB boyutunda görüntülenen, bilgisayar tarafından tanınmayan flash sürücüler dahildir veya aygıt biçimlendirmenizi ister.

Bir USB Flash sürücü, SD Kartı, Memory Stick veya SSD sürücüsü gibi katı hal depolama aygıtları, diğer taşınabilir depolama ortamlarına göre çeşitli avantajlara sahiptir. Disketler, sabit diskler veya ZIP sürücüler gibi depolama aygıtlarıyla karşılaştırıldığında, flash bellek tabanlı depolama aygıtları daha hızlı, daha yüksek bir depolama yoğunluğuna ve hareketli parça içermiyordur. Ancak, hangi depolama aygıtı tipinde olursa olsun, er ya da geç başarısız olur.

Hasarlı Usb Bellek Veri Kurtarma Işlemi %99 Başarı…

USB flash sürücülerin ve SD kartların fiyatı düştükçe birçok üst üretici, monolitik flaşa geçiyor. Geleneksel SSD veya USB flash sürücüleri, rezistanslar, kondansatörler ve iletkenlerle birlikte basılı devre kartlarına (PCB) monte edilen NAND flash bellek yongaları ve denetleyicileri kullanır. Ancak, donanım üreticileri maliyetleri düşürmeye ve cihazları daha fazla suya ve darbeye dayanıklı hale getirmeye çalıştıklarından, günümüzün cihazları sıklıkla “hepsi birarada” bir tasarımdan oluşuyor. Bu cihazlarda bellek yongaları, denetleyiciler ve tüm küçük bileşenler tek bir küçük gövde içine alınmıştır.

Tüketiciler için, hangi teknolojiyi satın aldıklarını belirlemek genellikle zordur. USB flaş bellek aynı modeli aynı plastik kapak ile geleneksel veya monolitik flaş hafıza içerir.

Flash Bellek Veri Kaybının Nedenleri:

  • USB flash sürücüyü yanlışlıkla biçimlendirme.
  • Güç dalgalanmaları ve elektro-statik deşarj.
  • Virüs saldırısı.
  • USB flash sürücüyü bir bilgisayardan düzgün şekilde çıkarmamak.
  • USB flash sürücüsünün dosya sistemi ham olarak görüntülenir.
  • Dosyaların USB flash sürücüsünden kazayla silinmesi.
  • Windows biçimlendirme isteyebilir, USB flash sürücüyü biçimlendirmek ister misiniz ve Evet’i seçtiniz. Panik yapmayın..Bu durumlarda kurtarabiliriz.