Harddisk Veri Kurtarma – Nitro Bilgisayar- 0312 261 39 55
KARTUŞ VE TONER DOLUMU NİTRO 1
KARTUŞ VE TONER DOLUMU
30 Aralık 2017
cep telefonu veri kurtarma nitro
Cep Telefonu Veri Kurtarma
1 Ocak 2018
Hepsini Göster

Harddisk Veri Kurtarma

dataverikurtarmanitro

dataverikurtarmanitro

Harddisk Veri Kurtarma Hizmetleri, işimizin sadece bir parçası. Verilerinizi, Masaüstü Bilgisayarlardan, Notebooklardan, Harici Harddisklerden, Raid harddisklerden ve diğer depolama aygıtlarından kurtarıyoruz.Her PC kullanıcısının en kötü kabusu, bir gün bilgisayarın sabit diski veya SSD’yi tanımaması. Verilerinizi çok uzun zaman önce yedeklediğiniz ya da yedekleme sırasında  bir  hata ile karşılaştığınız  için büyük  ihtimalle o  değerli  fotoğraflara, zahmetle hazırladığınız müzik koleksiyonuna ve önemli belgelerinize  elveda  diyebilirsiniz. Çünkü sistem artık diskinizi göremiyorsa  veri  kurtarma  programlarının  ve  online  kurtarma sistemlerinin yapabilecekleri tek şey karanlıkta rastgele dosya aramak. Çoğu durumda bu tür hasarlar en deneyimli bilgisayar kullanıcıları için bile sabit diski çöpe atmakla sonuçlanır zira kurtarma çabaları sorunu daha da içinden çıkılmaz hale getirebilir. Diğer taraftan bu tür durumlar profesyonel veri kurtarma uzmanlarına ihtiyacınız vardır. Temiz odalı laboratuvarımızda verilerinizi ve datalarınızı  ileri teknolojik cihazlar ve yazılımlar kullanarak geri getiriyor ve kurtarıyoruz.

Bu durumda disk çalışmaya başladığında tıklamaya benzer sesler üretir. Bu sesler, okuma kafası ilk pozisyonu aramaya çalışırken oluşur ve sonunda disk çalışmaya hazır olduğunu belirtmediği için bilgisayar tarafından tanınmaz.  Bu koşullar altında  sadece veri  kurtarma laboratuvarlarından yardım alabilirsiniz.  Diskinizi veya bilgisayarınızı derhal kapatmanız ve diskin daha fazla sarsıntıya maruz kalmayacağından emin olmanız gerekir. Aslında sürücüye erişme amaçlı tüm çabalar diske daha fazla hasar verecektir.

Dünyanın en büyük harddisk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

  • Elektrik Dalgalanmasından Kaynaklanan Sabit Disk Hasarı
  • Kazara Silinme veya Biçimlendirilen disk
  • Tanınmayan disk sürücüsü / Raw formatından kurtarma
  • Yazılımsal veri kayıpları ve Veri Kurtarma

Not  : Bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir.

Nitro Bilgisayar Veri Kurtarma, her boyutta, marka ve modelde dahili ve harici sabit diskler de dahil olmak üzere tam kapsamlı bir sabit disk sürücüsünde sabit disk kurtarma imkanı sağlar. Veri kurtarma mühendisleri, sunuculardan masaüstü bilgisayarlara, dizüstü bilgisayarlardan ve notebook’lara iş ve kişisel dosyalar alma konusunda onlarca yıllık tecrübeye sahiptir. Sabit diskinizdeki verilerin ne olduğuna bakılmaksızın sonsuza kadar kaybolduğunu asla düşünmeyin. Diğer veri kurtarma şirketlerinin “kurtarılamayacak” gördükleri depolama cihazlarından bile herhangi bir veri alabiliriz.

Hasar görmüş sabit sürücülerden veri kurtarma, genellikle zaman alan ve başarıyla tamamlamak için kaynaklara ihtiyaç duyan karmaşık bir süreçtir. Sabit Disk Kurtarma – Farklı Sistemler, Farklı Teknikler uygulanmaktadır.

Fiziksel Hasar Görmüş Sabit Disk Sürücüleri’nden Veri Alma

Bir sabit diske erişilemiyorsa, öncelikle parçaları test edip fiziksel hasarın boyutunu belirlemek için sürücü plakalarını yakından inceleyelim. Bu adımlar, her bir sürücü için bir hareket dizisi düzenlememize olanak tanır.

Ulaşılmaz veri yaşıyor olabilir mantıksal ve / veya fiziksel sabit diskler arızaları. Mantıksal olarak hasar görmüş bir dosya sisteminden veri geri alma işlemi, veri kurtarma yazılımının kullanılmasını gerektirir. Bu gibi durumlarda özel fiziksel ekipman ya da çevre gerekmez.

Ekibimiz, Aşağıdakiler Dahil Olmak Üzere Tüm Işletim Sistemlerinden Veri Kurtarma Işlemlerini Gerçekleştirir:

  • Windows ( tüm sürümleri )
  • Herhangi bir Apple MAC OS
  • Linux
  • DOS