Sunucu Server Veri Kurtarma – Nitro Bilgisayar- 0312 261 39 55

Sunucu Server Veri Kurtarma

usb bellek veri kurtarma nitro
Flash Bellek Veri Kurtarma
1 Ocak 2018
RAID Veri Kurtarma nitro
RAID Veri Kurtarma
1 Ocak 2018
Hepsini Göster

Sunucu Server Veri Kurtarma

Sunucu Server Veri Kurtarma nitro

Sunucu Server Veri Kurtarma nitro

Sunucu Server Veri Kurtarma

Sunucu server veri kurtarma , Hemen hemen büyük şirket ve kuruluşların çalışmaları bir server üzerinden ve sunucu üzerinden yapılmaktadır ve tüm bilgileri bu sunucularda yedeklenmektedir. Zamanla bu sunucuların depolama aygıtlarında ve harddisklerinde bozulmalar meydana gelmektedir.

Birçok  cihaz için ulaşılamayan önemli bilgileriniz dosyalarınız ve verileriniz için çözümler üretmektedir.Sunucu veri kurtarma hizmetleri bir çok çeşit sistem ,konfigurasyon ve işletim sistemi için sağlanmaktadır;

  • Tüm marka model sunucular- Oracle sunucuları,SQL sunucuları ,
  • Dell,IBM ve HP sunucular
  • RAID konfigurasyonlu sunucular
  • Her tipte ve interface için geçerli sunucular- DAS,İSCSI,Fibre Channel, NAS ve SAN
  • Tüm Sanal sunucular -vmware ve sanallaştırılmış tüm konfigurasyonlar
  • Sunuculardaki işletim sistemleri sorunları
  • Doğal afet durumları , enerji kaynaklı sorunlar, mekanik sorunlar, Virüs kaynaklı sorunlar

Sunucu Server veri kurtarma, disklerin, sürücülerin veya cihazların, bozulmaya ve silinmeye maruz kalan sebeplerden dolayı ulaşılamayan verilerinin, tekrardan geri getirilmesidir. Ağ Serverların kurtarılma sürecinde, veriler sağlam bir ortamda tutulmalılar. Sunucular, ‘Server’ veya ‘Ana Makine’ olarak kullandığımız özel bilgisayarlardır. Yapılandırılan herhangi bir ağ üzerinde bilgileri ve uygulamaları kullanıcılara paylaştıran, yazılım ve donanımlardan oluşurlar.

Bir Sunucu Kesintisi Ve Veri Kaybı Yaşadığınızda,  Özellikle  Veri  Kritik  Bir  Öneme Sahip Olduğunda, Binlerce Dolara Işletmenize Hızlı Bir Şekilde Mal Olabilir. Bizim Sunucu Veri Kurtarma Desteğimiz Ile Eski Verilerinize Sahip Olabilirsiniz.   SQL Server Kurtarma, Sunucu Veri Kurtarma, Veritabanı SQL Server, Hepsini Profesyonelce Ve Hızlı Bir Şekilde Çözüme Ulaştırabiliriz.Sunucu cihazlarından veri kurtarmak ciddi bir iştir. Tüm sunucularda yedeklenen bilgileri ve dosya yapısına göre inşa edilen işletim sistemlerinden veri kurtarmak uzmanlık gerektiren bir iştir. Firmamız bu konuda bilgi ve tecrübe sahibidir. Marka bağımsız tüm sunuculardan veri kurtarma yapılabilmektedir. Fiziksel ve donanımsal sunucu harddisklerinden de veri kurtarma başarı oranımız yüksektir. İşinizi riske atmayın ve uzman bir firma ile çalışın.